L

Dokładności z natychmiastową rozgrywką art.238.2.1. - Runda Duża
BARŁOMINO 2017-07-02 - 14:45

Lp.M-ceZawodnikKońStajniaCzasPunktyRozgrywkaPunkty
1JAGODA PEŁCZYŃSKAATHENA LAZARPUCKI KLUB JEŹDZIECKI48.32027.140
2AGNIESZKA PAWLIKPANTA RHEIPOMORSKA LIGA JEŹDZIECKA58.41030.220
3KRZYSZTOF CZOPEKCAFE NOIREFUNDACJA SPORTU i OŚWIATY53.10030.980
4MARTYNA WOŹNIAKAUSTRALIABPK51.70031.470
5SANDRA KAWAŁACEZARPOMORSKA LIGA JEŹDZIECKA58.31032.120
6DOMINIKA NOWAKOWSKAHARRYSTAJNIA GRAŻYNY57.37032.600
7NIKOLA KRĘGIELSKAOLIVIAŁÓDZKI KLUB JEŹDZIECKI51.58032.930
8MAJA BARCZYKLAGUNAJKS SENNY NOWĘCIN64.63033.100
9JULIA ANTONIAKSPEED OF SOUNDSTAJNIA WERAGO49.64033.340
10MARIA ADAMCZYKKOLABORANTBPK59.12037.630
11DOMINIKA LEŚNIEWSKAF.EGONSTAJNIA GRAŻYNY54.38037.084
12ALEKSANDRA ORPELBAMBINASTAJNIA GRAŻYNY53.75073.4314
13SONIA KWIATKOWSKAFERRABPK54.040
14ALEKSANDRA RYKOWSKACANDILLOSOPOCKI KJ66.191
15HELENA CHEŁCHOWSKAGODECJAPOMORSKA LIGA JEŹDZIECKA52.894
16ŁUKASZ SKOWROŃSKICOLAJKS SENNY NOWĘCIN53.484
17OLIWIA MIKOŁAJCZUKSENTOSTAJNIA SENTO54.064
18OLIWIA MIKOŁAJCZUKAKTIWIASTAJNIA SENTO54.774
19NICOLL USTJAKMOONCANTASTAJNIA BURSZTYNOWA55.254
20ALICJA WOLAŃSKAAGOSTINO JJKS SENNY NOWĘCIN56.054
21DOMINIKA LEMKEASTERIXSTAJNIA CYKADA GŁÓWCZYCE57.264
22IWONA ISKIERKOWALORSOPOCKI KJ58.224
23JOLANTA KOWALCZYKZIRETTOAMAZONKA BIERKOWO58.814
24JULIA KOWALCZUK-FIJAŁKOWSKAKOSTKA RUBIKABPK59.064
25PATRYCJA KUBICKAPUAROSIWA SALINO59.244
26WERONIKA SINGERSANGRIASTAJNIA PALUCH KOŚCIERZYNA59.804
27ANNA MAKOWSKA-KWIATEKKASZTELANBPK61.154
28KATARZYNA PIESIKINDYKCJABPK64.164
29ZUZANNA CZARNECKAWIELEŃPOMORSKA LIGA JEŹDZIECKA75.097
30KLAUDIA REINERTGAPPE LOUPPOMORSKA LIGA JEŹDZIECKA47.968
31AGATA MAZUREUVILLE UNIQUEBPK55.578
32LILIANA STOLTMANNJESIKASTAJNIA STARŻNO56.358
33ZOFIA POLANEKFALAHKJ LOTNA SŁUPSK50.8712
34ZOFIA BOWIKGRABIEC KUCHKJ LOTNA SŁUPSK107.4415
35NINA GAWKOWSKATRIPLE SPEEDKJ PEGAZ REDA76.8215
ELIMILENA CHORĄŻEWSKABAJERKJ PEGAZ REDAELI
ELIKINGA CIEROCKAROCORDIASTAJNIA PALUCH KOŚCIERZYNAELI
REZDARIUSZ FIGASROSIJKS BARŁOMINOREZ
TRSONIA KWIATKOWSKAFERRABPK52.850
TRALEKSANDRA RYKOWSKACANDILLOSOPOCKI KJ69.462
TRNIKOLA KRĘGIELSKAOLIVIAŁÓDZKI KLUB JEŹDZIECKI48.514
TRMARTYNA WOŹNIAKAUSTRALIABPK52.774
TRKATARZYNA PIESIKINDYKCJABPK64.104
Wysokość przeszkód: 85-95
Przeszkód: 9
Skoków: 10
Dystans: 380
Tempo: 350
Norma czasu: 65
Plan parkuru Plan parkuru
Przejazdów: 43
Koni: 38
Zawodników: 37
Klubów / stajni: 19
Sędzia główny: Stanisław Iskierko
Gospodarz toru: Mikołaj Sztandur
2019(c) BALTIC - CUP POMORZE ŚRODKOWE