Mini LL

Dokładności z trafieniem w normę czasu art.238.1.1. - Runda Mała
BARŁOMINO 2017-07-02 - 09:20

Lp.M-ceZawodnikKońStajniaCzasPunktyDo normy
1AMELIA GAJEWSKAMIGOTKA KUCKJ PEGAZ REDA50.05000.05
2WIKTORIA STOLTMANNORIANASTAJNIA STARŻNO50.49000.49
3NATALIA ANDUŁALA MARCELL KUCKJ PEGAZ REDA49.23000.77
4KINGA MAJCHRZAKEXPANDER JSTAJNIA CYKADA GŁÓWCZYCE50.92000.92
5ALEKSANDRA ORPELBAMBINASTAJNIA GRAŻYNY48.32001.68
6ANNA ZAGÓROWSKAKORONASTAJNIA CYKADA GŁÓWCZYCE53.63003.63
7PAULINA ŚLUSARCZYKAMIRAMAZONKA BIERKOWO45.89004.11
8ANNA ROZKOSZMAIRAAMAZONKA BIERKOWO45.69004.31
9NATALIA SAZONTAJGA KUCAMAZONKA BIERKOWO56.03006.03
10LILIANA STOLTMANNJESIKASTAJNIA STARŻNO43.40006.60
11EMILIA LASKOWSKACYCERASOPOCKI KJ57.33007.33
12PRZEMYSŁAW PAJĄKKALA KUCSZKÓŁKA JEŹDZIECKA PASJA62.22012.22
13DOMINIKA PIEKARSKAEXPANDER JSTAJNIA CYKADA GŁÓWCZYCE52.83102.83
14WIKTORIA HARASIMALKMENA EQUUS NEGRUSSTAJNIA ENYA GRĄBKOWO60.78110.78
15VANESSA STOLTMANNORIANASTAJNIA STARŻNO55.81205.81
16NATALIA BANASZEKRED LYNN KUCJKS BARŁOMINO58.79208.79
17ANNA ŁASZCZSTAMFORDBPK59.14209.14
18EMILIA LASKOWSKAPAVAROTTISOPOCKI KJ60.51210.51
19KACPER GURSKIAVALONBPK65.53215.53
20GABRIELA MAJEWSKADANSERBPK71.43321.43
21ZUZANNA BECKERENZOJKS BARŁOMINO84.26434.26
22ZUZANNA FELKNERARA TRUHANJKS BARŁOMINO72.95522.95
23KAROLINA OSICZKO-ASZYKCELBPK108.91958.91
ELIMISZEL KANTOWSKAGRACJABPKELI
ELIAGNIESZKA PANEKROSAAMAZONKA BIERKOWOELI
ELIKLAUDIA BARCIKOWSKAFEMINAKJ ZAJĄCZKOWOELI
ELIKAMIL SAZONROSAAMAZONKA BIERKOWOELI
ELIDOROTA WŁODARSKAFADOPOMORSKA LIGA JEŹDZIECKAELI
ELIMARLENA DAWIDOWSKAHANASTAJNIA GRAŻYNYELI
TRDOROTA WŁODARSKAFADOPOMORSKA LIGA JEŹDZIECKA0
TRGABRIELA MAJEWSKADANSERBPK45.66004.34
TREMILIA LASKOWSKAPAVAROTTISOPOCKI KJ58.02008.02
TREMILIA LASKOWSKACYCERASOPOCKI KJ60.50110.50
TRKAROLINA OSICZKO-ASZYKCELBPK63.74113.74
TRKACPER GURSKIAVALONBPK67.82117.82
TRZUZANNA FELKNERARA TRUHANJKS BARŁOMINO72.43322.43
TRZUZANNA BECKERENZOJKS BARŁOMINO66.88416.88
TRANNA ŁASZCZSTAMFORDBPK71.10521.10
Wysokość przeszkód: 50-60
Przeszkód: 7
Skoków: 7
Dystans: 270
Tempo: 325
Norma czasu: 50
Plan parkuru Plan parkuru
Przejazdów: 38
Koni: 26
Zawodników: 28
Klubów / stajni: 12
Sędzia główny: Stanisław Iskierko
Gospodarz toru: Mikołaj Sztandur
2019(c) BALTIC - CUP POMORZE ŚRODKOWE