Mini LL

Konkurs nr 2 kl. mini LL do 60 cm, dokładności z trafieniem w normę czasu
RUMIA 2019-08-31 - 11:15

Lp.M-ceZawodnikKońStajniaCzasPunktyDo normy
1DOMINIKA SIKORSKAPACALOLOBPK65.83000.83
2PAULINA WIŚNIEWSKAGORDONKJ POLONEZ DAMNICA65.91000.91
3MARCEL HILLERCZARTER BPK63.58001.42
4IRYNA LISHCHYNSKANEW DAYBPK63.09001.91
5MARTA WYSOCKAKLARABPK62.44002.56
6ZUZANNA PYZDROWSKAMARIANOKJ PEGAZ REDA62.13002.87
7ANTONINA KRZYŻAKPACALOLOJ.J. DARBOVEN61.84003.16
8AMELIA KUŻELMADLENEKJ PEGAZ REDA61.80003.20
9ZUZANNA KREFTAOJ TAMSTAJNIA KARLIKOWO60.31004.69
10ANDRZEJ WASILEWSKIRONIBPK60.03004.97
11AMELIA JASCHKEATRIASTAJNIA KARLIKOWO59.94005.06
12KAROLINA WALKUSZERYKBPK59.92005.08
13ZUZANNA DRECHNOWICZCZEKANSTAJNIA KARLIKOWO59.69005.31
14KAROLINA GOSZATRIASTAJNIA KARLIKOWO59.60005.40
15KRZYSZTOF PRZYJEMSKIFERDINANDJ.J. DARBOVEN58.96006.04
16KAROLINA MARCHWIŃSKANEW DAYBPK58.66006.34
17NATALIA JEZIORSKAEUFORIAJ.J. DARBOVEN58.63006.37
18MARTA ZDZIEBŁOWSKAHURAGANBPK58.13006.87
19ESTERA STOSIKFLAMENCO 55KJ PEGAZ REDA57.78007.22
20NATALIA SIKORSKAPACALOLOBPK57.31007.69
21ZUZANNA PYZDROWSKAMARIANOKJ PEGAZ REDA57.11007.89
22MARTYNA JAROSIEWICZGO SILVERKJ POLONEZ DAMNICA73.54008.54
23MAJA SOBISZRONIBPK55.44009.56
24ANDŻELIKA RYCHTERBROKATBPK48.42016.58
25ANDŻELIKA RYCHTERBROKATBPK45.36019.64
26MARCEL HILLERCZARTER BPK65.01100.01
27SARA ZIMEKJOCKERBPK67.03102.03
28KAROLINA WALKUSZERYKBPK61.18103.82
29MARTA WYSOCKAKLARABPK60.48104.52
30OLIWIA GLEMBINGEJSZASTAJNIA KARLIKOWO60.35104.65
31JULIA LENDZIONFERDINANDBPK49.50115.50
32FRANEK JANKOWSKINICOLABPK63.31201.69
33AGATA STACHOWSKASKOVGAARDENS LADY MADONNABPK61.97203.03
34JULIA SZTEINFORTUNABPK69.70204.70
35NATALIA JEZIORSKAEUFORIAJ.J. DARBOVEN73.86208.86
36JULIA LENDZIONBOLIWIABPK52.06212.94
37KAROLINA MAŁGORZEWICZORIONBPK77.63312.63
38AGATA STACHOWSKASKOVGAARDENS LADY MADONNABPK85.86620.86
39JULIA LENDZIONBOLIWIABPK74.53709.53
ELIALEKSANDRA ŻELAZEKBRUGIABPKELI
ELISARA ZIMEKJOCKERBPKELI
ELIMARLENA DAWIDOWSKAHANASTAJNIA GRAŻYNYELI
ELIMARLENA DAWIDOWSKAHANASTAJNIA GRAŻYNYELI
Wysokość przeszkód: 60
Przeszkód: 9
Skoków: 10
Dystans: 350
Tempo: 325
Norma czasu: 65
Przejazdów: 43
Koni: 27
Zawodników: 32
Klubów / stajni: 6
Sędzia główny: Stanisław Iskierko
Gospodarz toru: Mikołaj Sztandur
2019(c) BALTIC - CUP POMORZE ŚRODKOWE