Mini LL

Konkurs nr 2 kl. mini LL do 60 cm, dokładności z trafieniem w normę czasu
BARŁOMINO 2019-08-17 - 11:00

Lp.M-ceZawodnikKońStajniaCzasPunktyDo normy
1NINA MICHALSKACESARZBPK69.21000.21
2OLIWER SUWIKHEBRABPK67.99001.01
3IZABELLA LITTWINŁESKABPK67.26001.74
4KATARZYNA SROKAEGONBPK71.65002.65
5AMELIA KUŻELMADLENESTAJNIA KARLIKOWO66.27002.73
6IZABELLA LITTWINŁESKABPK72.20003.20
7OLIWIA MICHALSKACESARZBPK64.73004.27
8ANIELA SPITULASKAEQUEENPASSION LEMON TREEKJ AS DREAM64.52004.48
9OLIWIA GLEMBINGEJSZASTAJNIA KARLIKOWO63006.00
10POLA CICHLADOXBPK75006.00
11OLIWIA MICHALSKACESARZBPK63006.00
12MARTYNA JAROSIEWICZGO SILVERKJ POLONEZ DAMNICA75.35006.35
13MARCEL HILLERCZARTER BPK62.40006.60
14ANIELA SPITULASKAEQUEENPASSION LEMON TREEKJ AS DREAM60.25008.75
15POLA CICHLADOXBPK58.88010.12
16EDYTA ELLWARTTOBIBPK52.50016.50
17PAULINA KIEMPABERESTECZKOHKS LOTNA REDZIKOWO65.17103.83
18OLIWER SUWIKHEBRABPK63.38105.62
19KAROLINA GOSZGEJSZASTAJNIA KARLIKOWO63.32105.68
20ZUZANNA DRECHNOWICZCZEKANSTAJNIA KARLIKOWO62.83106.17
21EDYTA LUDWIGWEKTORKJ POLONEZ DAMNICA59.41109.59
22ANTONINA KOTOWSKAGALILEO SEMPER INVICTAKJ AS DREAM58.88110.12
23EDYTA ELLWARTTOBIBPK53.71115.29
24ADRIANNA RYCHERTBOLIVARBPK74.35205.35
25PAULINA WIŚNIEWSKAGORDONKJ POLONEZ DAMNICA79.28210.28
26KINGA KYRCZEL DORADOSTAJNIA W LISEWCU56.44212.56
27ANTONINA KOTOWSKAGALILEO SEMPER INVICTAKJ AS DREAM66.16602.84
28MARLENA DAWIDOWSKAHARYSTAJNIA GRAŻYNY103.30634.30
ELIMONIKA PYZDROWSKAMARIANOKJ PEGAZ REDAELI
ELIMONIKA PYZDROWSKAMARIANOKJ PEGAZ REDAELI
ELIKINGA KYRCZEL DORADOPOMORSKA LIGA JEŹDZIECKAELI
Wysokość przeszkód: 60
Przeszkód: 8
Skoków: 9
Dystans: 400
Tempo: 350
Norma czasu: 69
Przejazdów: 31
Koni: 20
Zawodników: 22
Klubów / stajni: 9
Sędzia główny: Stanisław Iskierko
Gospodarz toru:
2019(c) BALTIC - CUP POMORZE ŚRODKOWE