Mini LL

Konkurs nr 2 kl. mini LL do 60 cm, dokładności z trafieniem w normę czasu
STRZELINKO 2019-06-02 - 11:25

Lp.M-ceZawodnikKońStajniaCzasPunktyDo normy
1DARIUSZ HEBAINDESSTAJNIA PĘPLINO67.14002.14
2DARIUSZ RUDOWICZBEST EDENJKS SENNY NOWĘCIN67.91002.91
3PAULINA TOMASZEWSKACORISSTAJNIA POBŁOCIE68.93003.93
4JULIA KANCERZLAZURDOLINA CHARLOTTY69.50004.50
5MARLENA DAWIDOWSKAHARYSTAJNIA GRAŻYNY69.83004.83
6AGATA WÓJCIKPAY BACK SIMONIHKJ LOTNA SŁUPSK59.64005.36
7LAURA SOMMERFELDDIORASTAJNIA RĘDZIKOWO71.10006.10
8KRZYSZTOF KUSIAKLAZURDOLINA CHARLOTTY71.94006.94
9AMELIA PISKUŁAFEMINASTADNINA KONI GALOP72.11007.11
10WERONIKA PILARCZYKSHARM el SHEIKHDOLINA CHARLOTTY72.73007.73
11EDYTA LUDWIGWEKTORKJ POLONEZ DAMNICA74.29009.29
12MARTYNA JAROSZROSASTAJNIA ZĘBOWO74.33009.33
13MARTA OGŁOZAUSKAWELLASTAJNIA POBŁOCIE75.12010.12
14WIKTORIA KONIECZNAPAROLAMAZONKA BIERKOWO76.10011.10
15ZUZANNA PYZDROWSKAMARIANOKJ PEGAZ REDA76.52011.52
16PAULINA WIŚNIEWSKAGORDONKJ POLONEZ DAMNICA79.10014.10
17HANNA BRACSAHARA KUCSTAJNIA SENTO79.61014.61
18ZUZANNA PYZDROWSKAMARIANOKJ PEGAZ REDA82.89017.89
19MARTYNA JAROSIEWICZGO SILVERKJ POLONEZ DAMNICA84.02019.02
20WIKTORIA KWIATKOWSKARIWIERABPK74.84209.84
21DARIUSZ HEBAINDESSTAJNIA PĘPLINO81.44216.44
22KINGA KAPELHANASTAJNIA GRAŻYNY84.70219.70
23ALEKSANDRA KRZYSZTOFOWICZSAFIRADOLINA CHARLOTTY92.45227.45
24MARTYNA JAROSZROSASTAJNIA ZĘBOWO103.02338.02
25HANNA BRACKARIKASTAJNIA SENTO123.26658.26
26BARTŁOMIEJ SIWIECTURKMENBPK121.46756.46
ELIJULIA KURASFALARANCZO W DOLINIEELI
ELIAMELIA PISKUŁAFEMINASTADNINA KONI GALOPELI
ELIJULIA KURASFALARANCZO W DOLINIEELI
ELIWIKTORIA KWIATKOWSKARIWIERABPKELI
ELIKINGA KAPELHANASTAJNIA GRAŻYNYELI
22NATALIA PILIPIONEKLASERASTADNINA RUNOWO
Wysokość przeszkód: 60
Przeszkód: 10
Skoków: 11
Dystans: 350
Tempo: 325
Norma czasu: 65
Przejazdów: 32
Koni: 24
Zawodników: 24
Klubów / stajni: 16
Sędzia główny: Stanisław Iskierko
Gospodarz toru: Tomasz Dziurkowski
2019(c) BALTIC - CUP POMORZE ŚRODKOWE