LL

Konkurs nr 3 kl. LL 70-80 cm dokładności z trafieniem w normę czasu
NOWĘCIN 2019-05-11 - 12:45

Lp.M-ceZawodnikKońStajniaCzasPunktyDo normy
1MARTA OGŁOZAUSKAWELLASTAJNIA POBŁOCIE47.68000.32
2ZUZANNA LITWINLUNASTADNINA RUNOWO47.40000.60
3MARTYNA JAROSIEWICZGO SILVERKJ POLONEZ DAMNICA47.06000.94
4PAULINA TOMASZEWSKACORISSTAJNIA POBŁOCIE49.16001.16
5PAULINA WIŚNIEWSKAGORDONKJ POLONEZ DAMNICA46.50001.50
6ZUZANNA LITWINLUNASTADNINA RUNOWO46.45001.55
7MARTYNA JAROSIEWICZGO SILVERKJ POLONEZ DAMNICA46.36001.64
8JULIA FIKUSDAKASTAJNIA KARLIKOWO46.15001.85
9URSZULA TOKARZHORMONŁEBSKI KLUB JEŹDZIECKI45.66002.34
10WIKTORIA HARASIMALKMENA EQUUS NEGRUSSTAJNIA ENYA GRĄBKOWO45.59002.41
11ZOFIA SPECJALSKABIEDRONKAJKS SENNY NOWĘCIN44.91003.09
12ANGELIKA GRABOWSKAFARMAJKS EWRO MAŁOSZYCE44.35003.65
13ANGELIKA GRABOWSKACHAZARJKS EWRO MAŁOSZYCE43.77004.23
14PAULINA WIŚNIEWSKAGORDONKJ POLONEZ DAMNICA43.39004.61
15WIKTORIA CHLECHOWICZGEJSZASTAJNIA KARLIKOWO43.27004.73
16JAGODA ROESKEGEJSZASTAJNIA KARLIKOWO42.70005.30
17WOJCIECH PIASECKILASERASTADNINA RUNOWO42.41005.59
18ADRIANNA KOSIRÓGDAKASTAJNIA KARLIKOWO41.80006.20
19JULIA MROCZKOWSKALA MADAMŁEBSKI KLUB JEŹDZIECKI54.34006.34
20ADRIANNA WĄSIKLA CROSSŁEBSKI KLUB JEŹDZIECKI41.31006.69
21ZOFIA SPECJALSKAMERANOJKS SENNY NOWĘCIN40.59007.41
22ZOFIA SPECJALSKAMERANOJKS SENNY NOWĘCIN40.53007.47
23KLAUDIA KOSSESSENCEJKS SENNY NOWĘCIN36.28011.72
24MARIA CHABOWSKAANONIMSTAJNIA KARLIKOWO48.40100.40
25BOGNA JAKUSZDRACOŁEBSKI KLUB JEŹDZIECKI47.58100.42
26MARLENA DAWIDOWSKAHARYSTAJNIA GRAŻYNY47.30100.70
27WOJCIECH PIASECKILASERASTADNINA RUNOWO46.32101.68
28WIKTORIA HARASIMALKMENA EQUUS NEGRUSSTAJNIA ENYA GRĄBKOWO43.76104.24
29ANGELIKA GRABOWSKACHAZARJKS EWRO MAŁOSZYCE61.26213.26
30ALEKSANDRA POPŁAWSKAREGENTŁEBSKI KLUB JEŹDZIECKI63.13215.13
31ANGELIKA GRABOWSKAFARMAJKS EWRO MAŁOSZYCE63.32215.32
32PAULINA TOMASZEWSKACORISSTAJNIA POBŁOCIE66.33218.33
33MARTA OGŁOZAUSKAWELLASTAJNIA POBŁOCIE67.14219.14
ELIDARIUSZ RUDOWICZBEST EDENJKS SENNY NOWĘCINELI
ELIZUZANNA GOSKARAGATŁEBSKI KLUB JEŹDZIECKIELI
Wysokość przeszkód: 70-80
Przeszkód:
Skoków:
Dystans: 260
Tempo: 325
Norma czasu: 48
Przejazdów: 35
Koni: 23
Zawodników: 23
Klubów / stajni: 9
Sędzia główny: Stanisław Iskierko
Gospodarz toru: Iwona Luranc-Iskierko
2019(c) BALTIC - CUP POMORZE ŚRODKOWE