Mini LL

Konkurs nr 2 kl. mini LL do 60 cm, dokładności z trafieniem w normę czasu
NOWĘCIN 2019-05-11 - 10:50

Lp.M-ceZawodnikKońStajniaCzasPunktyDo normy
1ZUZANNA DRECHNOWICZCZEKANSTAJNIA KARLIKOWO46.90001.10
2BARTŁOMIEJ SIWIECTURKMENBPK46.86001.14
3ZUZANNA GOSKARAGATŁEBSKI KLUB JEŹDZIECKI46.78001.22
4ZUZANNA DRECHNOWICZCZEKANSTAJNIA KARLIKOWO49.34001.34
5WOJCIECH PIASECKILASERASTADNINA RUNOWO46.30001.70
6PAULINA WIŚNIEWSKAGORDONKJ POLONEZ DAMNICA49.84001.84
7ALEKSANDRA POPŁAWSKAREGENTŁEBSKI KLUB JEŹDZIECKI50.45002.45
8BOGNA JAKUSZDRACOŁEBSKI KLUB JEŹDZIECKI51.20003.20
9OLIWIA GLEMBINMADLENESTAJNIA KARLIKOWO44.31003.69
10NATALIA GUSSMANRAVANA KUCSTAJNIA KARLIKOWO44.09003.91
11ZOFIA SPECJALSKAMERANOJKS SENNY NOWĘCIN44.02003.98
12KAROLINA GOSZATRIASTAJNIA KARLIKOWO44004.00
13AMELIA KUŻELATRIASTAJNIA KARLIKOWO43.72004.28
14DARIUSZ RUDOWICZBEST EDENJKS SENNY NOWĘCIN43.46004.54
15JULIA MALLEKPOLLYŁEBSKI KLUB JEŹDZIECKI43.28004.72
16MARIA CHABOWSKAANONIMSTAJNIA KARLIKOWO42.85005.15
17AMELIA KUŻELATRIASTAJNIA KARLIKOWO42.38005.62
18MARLENA DAWIDOWSKAHANASTAJNIA GRAŻYNY42.22005.78
19OLIWIA KONCZALSKACARŁEBSKI KLUB JEŹDZIECKI56.21008.21
20KLAUDIA KOSSESSENCEJKS SENNY NOWĘCIN38.39009.61
21MARTYNA JAROSIEWICZGO SILVERKJ POLONEZ DAMNICA58.28010.28
22BOGNA JAKUSZDRACOŁEBSKI KLUB JEŹDZIECKI49.78101.78
23DARIUSZ RUDOWICZBEST EDENJKS SENNY NOWĘCIN56.09108.09
24ZUZANNA GOSKARAGATŁEBSKI KLUB JEŹDZIECKI63.35215.35
25ANGELIKA GRABOWSKAFARMAJKS EWRO MAŁOSZYCE67219.00
26AMELIA JASCHKEOJ TAMSTAJNIA KARLIKOWO51.00303.00
ELINATALIA GUSSMANRAVANA KUCSTAJNIA KARLIKOWOELI
ELIMARIA CHABOWSKAANONIMSTAJNIA KARLIKOWOELI
ELIKLAUDIA KOSSESSENCEJKS SENNY NOWĘCINELI
ELIJULIA MROCZKOWSKALA MADAMŁEBSKI KLUB JEŹDZIECKIELI
ELIJULIA MROCZKOWSKALA MADAMŁEBSKI KLUB JEŹDZIECKIELI
ELIJULIA MALLEKPOLLYŁEBSKI KLUB JEŹDZIECKIELI
Wysokość przeszkód: 60
Przeszkód:
Skoków:
Dystans: 260
Tempo: 325
Norma czasu: 48
Przejazdów: 32
Koni: 21
Zawodników: 22
Klubów / stajni: 8
Sędzia główny: Stanisław Iskierko
Gospodarz toru: Iwona Luranc-Iskierko
2019(c) BALTIC - CUP POMORZE ŚRODKOWE