Mini LL

Konkurs nr 2 kl. mini LL do 70 cm, dokładności z trafieniem w normę czasu
RUMIA 2018-08-18 - 10:45

Lp.M-ceZawodnikKońStajniaCzasPunktyDo normy
1EDYTA JAKIMIAKEKLERJ.J. DARBOVEN58.90002.10
2AGATA DOMAROSFOPPABPK56.92004.08
3MARTA GALUHNBOSTWANABPK56.23004.77
4ANNA DĄBROWSKAFOREVERJ.J. DARBOVEN54.63006.37
5MONIKA DOSZRONIBPK54.28006.72
6MARTYNA RZEPKADEKSBPK52.93008.07
7MONIKA DOSZORIONBPK51.99009.01
8BARBARA PRZYBYTHIPERBPK51.31009.69
9MARLENA DAWIDOWSKAHARYSTAJNIA GRAŻYNY50.52010.48
10KAROLINA GICZELAEROTYKRANCZO BANDEROZA48.46012.54
11JULIA LEZNERKRAKENKJ TABUN48.26012.74
12PAULINA PELLOWSKANADIAJKS BARŁOMINO47.65013.35
13ANNA ZAGÓROWSKAKORONASTAJNIA CYKADA GŁÓWCZYCE47.59013.41
14MAGDA MAJPACALOLOBPK44.64016.36
15WIKTORIA KLAWITTERDRACENABPK43.82017.18
16WIKTORIA CELIŃSKA-SPODARMIGOTKA KUCKJ PEGAZ REDA43.28017.72
17ZUZANNA KMIECIKOSTRABPK59.71101.29
18MAGDA GÓRKOWSKAEKLERBPK56.94104.06
19PAWEŁ CZERNIEWICZWIQUIRRABPK54.13106.87
20ALEKSANDRA ORPELHANASTAJNIA GRAŻYNY51.93109.07
21KATARZYNA OSTAPIUKDRACENAJKS SENNY NOWĘCIN63.57202.57
22WERONIKA BUJAKWADI AKBARBPK66.17205.17
23NADIA KACZMARSKAHAWAJASTAJNIA FERDYNAND48.70212.30
24AGATA STACHOWSKASZADAKBPK48.10212.90
25JOANNA KASZUBAPACALOLOBPK74.42213.42
26KLAUDIA HYRDELMUSCATBPK118.83357.83
27LAURA GOŁĄBPACALOLOBPK74.12613.12
28NIKOLA BACHWADISTAJNIA CARLOS RUMIA79.00618.00
29BARTOSZ BANACHEWICZRONIBPK83.67622.67
ELIMARTYNA TALAŚKANICKYKJ PEGAZ REDAELI
ELIALEKSANDRA POLANOWSKAEISE GRITSTAJNIA FERDYNANDELI
ELIMARTA ZDZIEBŁOWSKAHURAGANBPKELI
ELIOLIWIA OWANEKRONIBPKELI
ELIJULIA ROJEKGANGESBPKELI
TRAGATA DOMAROSFOPPABPK57.66003.34
TRALEKSANDRA POLANOWSKAEISE GRITSTAJNIA FERDYNAND53.68007.32
TRANNA DĄBROWSKAFOREVERJ.J. DARBOVEN51.78009.22
TRMARTA ZDZIEBŁOWSKAHURAGANBPK50.18010.82
TRKLAUDIA HYRDELMUSCATBPK52.59108.41
TRPAULINA PELLOWSKANADIAJKS BARŁOMINO48.72112.28
TRNADIA KACZMARSKAHAWAJASTAJNIA FERDYNAND45.14115.86
TRMARTYNA TALAŚKANICKYKJ PEGAZ REDA43.23117.77
TRAGATA STACHOWSKASZADAKBPK51.24209.76
Wysokość przeszkód: 70
Przeszkód:
Skoków:
Dystans: 330
Tempo: 325
Norma czasu: 61
Przejazdów: 43
Koni: 29
Zawodników: 33
Klubów / stajni: 11
Sędzia główny: Stanisław Iskierko
Gospodarz toru: Henryk Kozłowski
2019(c) BALTIC - CUP POMORZE ŚRODKOWE