LL

Konkurs nr 3 kl. LL do 90 cm, dwufazowy
STRZELINKO 2018-05-27 - 13:15

Lp.M-ceZawodnikKońStajniaI FazaII Faza
CzasPunktyCzasPunkty
1LILIANA STOLTMANNORIANASTAJNIA NESSA41.74030.820
2MARLENA CHORĄŻYPARNASSTAJNIA HORYZONT40.81031.450
3LILIANA STOLTMANNJESICASTAJNIA NESSA44.62033.390
4DOMINIKA LEMKEASTERIXPOMORSKA LIGA JEŹDZIECKA45.07033.860
5IZABELA SITNIKSOFIADOLINA CHARLOTTY43.83036.340
6PAWEŁ HOŁOWNIAROMANTIC PRINCESSJ.J. DARBOVEN44.70037.680
7DOMINIKA KUSIAKSEKSTANSDOLINA CHARLOTTY43.84038.150
8MARLENA DAWIDOWSKAHARYSTAJNIA GRAŻYNY47.35038.760
9KRZYSZTOF KUSIAKKILLER QUEENDOLINA CHARLOTTY44.44034.964
10MILENA CHORĄŻEWSKABAJERKJ PEGAZ REDA45.42052.456
11OLIWIA MIKOŁAJCZUKANAPON GRAFSTAJNIA SENTO46.91057.907
12PAULINA ŚLUSARCZYKFRUGOJKS EWRO MAŁOSZYCE40.65050.5813
13WIKTORIA HARASIMALKMENA EQUUS NEGRUSSTAJNIA ENYA GRĄBKOWO46.624
14ALEKSANDRA ORPELBAMBINASTAJNIA GRAŻYNY47.454
15ALEKSANDRA KRZYSZTOFOWICZKILLER QUEENDOLINA CHARLOTTY60.004
16ANGELIKA CHABERNALLANCANAJ.J. DARBOVEN60.845
17ŁUKASZ SKOWROŃSKICORTINAJKS SENNY NOWĘCIN64.666
18DARIUSZ HEBADALIASTAJNIA PĘPLINO47.838
19ANNA ROZKOSZBASKILJ.J. DARBOVEN53.348
20ANNA ZAGÓROWSKAKORONASTAJNIA CYKADA GŁÓWCZYCE57.3412
21PATRYCJA KUBICKAPUAROSIWA SALINO77.8017
22ESTERA BANASIAKFORTUNABPK83.5018
ELIALEKSANDRA TYSZKATAJGA KUCAMAZONKA BIERKOWOELI
ELIOLIWIA MIKOŁAJCZUKPASJASTAJNIA SENTOELI
ELIDOMINIKA SKOWROŃSKACOLADOJKS SENNY NOWĘCINELI
ELIWIKTORIA KONIECZNAPAROLAMAZONKA BIERKOWOELI
ELIOLIWIA MIKOŁAJCZUKSENTOSTAJNIA SENTOELI
ELIDOMINIKA PIEKARSKAEXPANDER JSTAJNIA CYKADA GŁÓWCZYCEELI
TRPAWEŁ HOŁOWNIAROMANTIC PRINCESSJ.J. DARBOVEN41.4200
TRDOMINIKA SKOWROŃSKACOLADOJKS SENNY NOWĘCIN61.7050
TRWIKTORIA HARASIMALKMENA EQUUS NEGRUSSTAJNIA ENYA GRĄBKOWO43.2080
TRANNA ZAGÓROWSKAKORONASTAJNIA CYKADA GŁÓWCZYCE60.90130
TRWIKTORIA KONIECZNAPAROLAMAZONKA BIERKOWO53.17160
TRDARIUSZ HEBADALIASTAJNIA PĘPLINO42.88038.330
TRESTERA BANASIAKFORTUNABPK46.24041.060
TRPATRYCJA KUBICKAPUAROSIWA SALINO47.03043.150
TRŁUKASZ SKOWROŃSKICORTINAJKS SENNY NOWĘCIN41.86036.218
Wysokość przeszkód: 90
Przeszkód: 7
Skoków: 8
Dystans: 320
Tempo: 350
Norma czasu: 60
Plan parkuru Plan parkuru
Przejazdów: 37
Koni: 27
Zawodników: 25
Klubów / stajni: 16
Sędzia główny: Stanisław Iskierko
Gospodarz toru:
2019(c) BALTIC - CUP POMORZE ŚRODKOWE