Mini LL

Konkurs nr 2 kl. mini LL do 70 cm, dokładności z trafieniem w normę czasu
STRZELINKO 2018-05-27 - 10:55

Lp.M-ceZawodnikKońStajniaCzasPunktyDo normy
1IZABELA SITNIKSHARM el SHEIKHDOLINA CHARLOTTY61.16001.16
2ALEKSANDRA KRZYSZTOFOWICZLAZURDOLINA CHARLOTTY61.37001.37
3KRZYSZTOF KUSIAKLAZURDOLINA CHARLOTTY61.74001.74
4ALEKSANDRA TYSZKATAJGA KUCAMAZONKA BIERKOWO62.48002.48
5MARTYNA TALAŚKANICKYKJ PEGAZ REDA56.96003.04
6WIKTORIA CELIŃSKA-SPODARMIGOTKA KUCKJ PEGAZ REDA55.67004.33
7ANNA ZAGÓROWSKAKORONASTAJNIA CYKADA GŁÓWCZYCE65.66005.66
8WIKTORIA HARASIMALKMENA EQUUS NEGRUSSTAJNIA ENYA GRĄBKOWO66.11006.11
9ALEKSANDRA ORPELBAMBINASTAJNIA GRAŻYNY67.73007.73
10OLIWIA MIKOŁAJCZUKANAPON GRAFSTAJNIA SENTO67.74007.74
11WIKTORIA STOLTMANNORIANASTAJNIA NESSA67.86007.86
12KRZYSZTOF KUSIAKHEROSDOLINA CHARLOTTY69.80009.80
13LILIANA STOLTMANNJESICASTAJNIA NESSA70.74010.74
14OLIWIA MIKOŁAJCZUKMILAGROSSTAJNIA SENTO71.02011.02
15MARLENA DAWIDOWSKAHARYSTAJNIA GRAŻYNY71.28011.28
16ALEKSANDRA KRZYSZTOFOWICZHEROSDOLINA CHARLOTTY73.14013.14
17OLGA KOWALCZYKHORPYNASTAJNIA ANKA76.51616.51
18IGA PÓŁTORAKMILAGROSSTAJNIA SENTO100.86840.86
ELIPATRYCJA SKRZYPIECSZTORMSTAJNIA ANKAELI
ELIIGA PÓŁTORAKPASJASTAJNIA SENTOELI
ELIDOMINIKA PIEKARSKAEXPANDER JSTAJNIA CYKADA GŁÓWCZYCEELI
ELIWIKTORIA KONIECZNAPAROLAMAZONKA BIERKOWOELI
ELIANGELIKA CHABERNALLANCANAJ.J. DARBOVENELI
ELIALEKSANDRA KRZYSZTOFOWICZPIASTUNDOLINA CHARLOTTYELI
TRDOMINIKA PIEKARSKAEXPANDER JSTAJNIA CYKADA GŁÓWCZYCE0
TRMARTYNA TALAŚKANICKYKJ PEGAZ REDA54.62005.38
TRWIKTORIA CELIŃSKA-SPODARMIGOTKA KUCKJ PEGAZ REDA50.50009.50
TRWIKTORIA KONIECZNAPAROLAMAZONKA BIERKOWO71.73011.73
TROLIWIA MIKOŁAJCZUKMILAGROSSTAJNIA SENTO67.37107.37
TROLGA KOWALCZYKHORPYNASTAJNIA ANKA62.48202.48
TRPATRYCJA SKRZYPIECSZTORMSTAJNIA ANKA82.43322.43
TRIGA PÓŁTORAKPASJASTAJNIA SENTO162.407102.40
Wysokość przeszkód: 70
Przeszkód: 9
Skoków: 9
Dystans: 325
Tempo: 325
Norma czasu: 60
Plan parkuru Plan parkuru
Przejazdów: 32
Koni: 21
Zawodników: 19
Klubów / stajni: 10
Sędzia główny: Stanisław Iskierko
Gospodarz toru:
2019(c) BALTIC - CUP POMORZE ŚRODKOWE