LL

Konkurs nr 3 kl. LL do 90 cm, dwufazowy
BARŁOMINO 2018-04-28 - 12:35

Lp.M-ceZawodnikKońStajniaI FazaII Faza
CzasPunktyCzasPunkty
1ANNA ROZKOSZBASKILJ.J. DARBOVEN49.22020.580
2MICHALINA PAZIKGRYF POMORSKIKJ AS DREAM48.75020.900
3KAMILA SZATAJHOKUSŁEBSKI KLUB JEŹDZIECKI45.50021.460
4WIKTORIA RYCIAKKALI KUCRANCZO BANDEROZA52.88021.690
5ALEKSANDRA SAWICKAKOKTAILMORINA REDA52.58022.130
6JULIA LEZNERKRAKENKJ TABUN48.79022.150
7KATARZYNA OSTAPIUKWISTERIA LANEJKS SENNY NOWĘCIN54.79022.160
8AGATA PAROLCZYKG MEDYKBPK49.13022.510
9NATALIA SOCHAJBARIASTAJNIA POD DĘBAMI51.20022.890
10KONRAD MAŃSKINOWITAJKS EWRO51.56023.140
11KAMILA SZATAJLOMBARDŁEBSKI KLUB JEŹDZIECKI49.41023.210
12PAULINA ŚLUSARCZYKFRUGOJKS EWRO MAŁOSZYCE52.28023.580
13PAWEŁ CZERNIEWICZALBATROSBPK56.83023.900
14JUSTYNA MOTYLORAPOMORSKA LIGA JEŹDZIECKA52.06024.430
15DOMINIKA LEMKEASTERIXPOMORSKA LIGA JEŹDZIECKA52.72024.520
16MONIKA BINEROWSKACHIRONKOŃ-AK48.46024.740
17DARIA GRZYBOWSKAPARMAKTN ŁOWCY PRZYGÓD62.11025.210
18BEATA GRUBAKALARTKJ PEGAZ REDA52.53025.250
19ZUZANNA LEMANNADIAJ.J. DARBOVEN56.75025.690
20NICOLL USTJAKMOONCANTASTAJNIA BURSZTYNOWA58.46026.030
21WIKTORIA DOMASZKJASPERBPK62.60026.360
22NATALIA WASIAKARAGONKJ AS DREAM61.62026.520
23ANNA LUSZCZSTAMFORDBPK60.58026.610
24DARIUSZ RESZUTAWESTKJ LA SCALA62.62027.060
25ANNA ZAGÓROWSKAKORONASTAJNIA CYKADA GŁÓWCZYCE55.20028.740
26JULIA MATTSONNARKOSKJ TABUN54.99030.360
27KATARZYNA BOGUSZEWSKA-SOCHAJAKOBIN JBPK60.06032.230
28ANGELIKA STROMSKAGRAND PRIXStajnia z pasją Zamek Rzucewo60.35032.780
29ANNA GRZYBOWSKA-SKRODZKAC-DINETTE EX DINETTEJKS SENNY NOWĘCIN58.66033.550
30ZOFIA TOCHAPIEROTSTAJNIA ŁUKOCIN64.12036.090
31WIESŁAW JĘDRZEJEWSKICHAZARJKS SENNY NOWĘCIN53.52025.014
32JUSTYNA BADASZKOGRAY AS BSKJ Sopot59.83027.594
33PAWEŁ HOŁOWNIAROMANTIC PRINCESSJ.J. DARBOVEN53.22030.384
34ZOFIA MIĄSKOWSKAI CANPOMORSKA LIGA JEŹDZIECKA53.48030.464
35NATALIA BANASZEKCORTINA A-ZJKS BARŁOMINO60.48032.724
36KORNELIA DREWINGFIRST WAIOWAKJ AS DREAM57.63039.924
37JAGODA SZEWCZUKODESKIJ DIBPK51.25040.114
38WIKTORIA WENTLA PRINCBPK47.38041.695
39MARTYNA BAROWICZMURZAPOMORSKA LIGA JEŹDZIECKA58.99037.818
40PIOTR TAUBADARE DE LUXJKS BARŁOMINO62.800
41BARBARA JASZEKSPORNAKOŃ-AK45.864
42KAROLINA STARONIEWICZ-POTRYKUSNEW GEORGIASOPOCKI KJ50.364
43KLAUDIA MAŃSKAELZABPK51.214
44AGATA MAZUREUVILLE UNIQUEBPK54.684
45WERONIKA ŚWIĘCICKAHESTIASJK KUMAKI55.974
46ZUZANNA ŁUCZAKKARMENKJ AS DREAM56.824
47PIOTR TAUBACZARINAJKS BARŁOMINO66.864
48MILENA CHORĄŻEWSKABAJERKJ PEGAZ REDA67.084
49PATRYCJA SIENKIEWICZWALESKAKJ AS DREAM68.584
50ZOFIA SZCZEPAŃSKAHOVERBPK73.105
51NATALIA BANASZEKRED LYNN KUCJKS BARŁOMINO75.895
52KORNELIA OPARAAROLAND PGJKS SENNY NOWĘCIN82.587
53NATALIA RODAKCASINOBPK83.507
54KAROLINA STARONIEWICZ-POTRYKUSPIGMALIONSOPOCKI KJ52.428
55KORNELIA BARTRANDDOLARDĄBRÓWKA56.508
56DARIUSZ RESZUTAEPOSZKJ LA SCALA60.708
57OLIWIA KASZUBOWSKADEPUTY 8BPK63.058
58HANNA KOBANIKITASTAJNIA HORYZONT66.528
59ZOFIA SPECJALSKAHOSSAJKS SENNY NOWĘCIN72.649
60KACPER GÓRSKIAVALONBPK74.029
61ANNA KWIATEK-MAKOWSKAKASZTELANBPK92.0410
62AGNIESZKA PIASECKALA CROSSŁEBSKI KLUB JEŹDZIECKI69.6512
63ANNA POROŻYŃSKAPARNASSTAJNIA HORYZONT74.9913
64JAGODA PEŁCZYŃSKAATHENA LAZARPUCKI KLUB JEŹDZIECKI100.8520
65WERONIKA FIGURSKAERRATAKJ NADWIŚLANIN KWIDZYN102.4620
66WIKTORIA PRZYKUCKAFALCOJKS SENNY NOWĘCIN116.8724
ELILUDWIKA OSIŃSKAROXYBPKELI
ELIZUZANNA BECKERENZOJKS BARŁOMINOELI
ELIDOMINIKA PIEKARSKAEXPANDER JSTAJNIA CYKADA GŁÓWCZYCEELI
REZANNA LUSZCZSTAMFORDBPKREZ
TRZUZANNA BECKERENZOJKS BARŁOMINO000
TRKLAUDIA MAŃSKAELZABPK49.6900
TRALEKSANDRA SAWICKAKOKTAILMORINA REDA49.8600
TRKONRAD MAŃSKINOWITAJKS EWRO50.0800
TRJULIA MATTSONNARKOSKJ TABUN50.8200
TRANNA POROŻYŃSKAPARNASSTAJNIA HORYZONT53.5500
TRPAWEŁ HOŁOWNIAROMANTIC PRINCESSJ.J. DARBOVEN54.3100
TRPAWEŁ CZERNIEWICZALBATROSBPK55.2300
TRNATALIA RODAKCASINOBPK57.6200
TRWIKTORIA DOMASZKJASPERBPK57.9900
TRANNA GRZYBOWSKA-SKRODZKAC-DINETTE EX DINETTEJKS SENNY NOWĘCIN59.7000
TROLIWIA KASZUBOWSKADEPUTY 8BPK59.8500
TRPIOTR TAUBACZARINAJKS BARŁOMINO63.4600
TRANNA KWIATEK-MAKOWSKAKASZTELANBPK67.3300
TRKAROLINA STARONIEWICZ-POTRYKUSPIGMALIONSOPOCKI KJ50.2040
TRNATALIA BANASZEKRED LYNN KUCJKS BARŁOMINO56.0340
TRZUZANNA ŁUCZAKKARMENKJ AS DREAM56.3140
TRKACPER GÓRSKIAVALONBPK59.1040
TRKATARZYNA BOGUSZEWSKA-SOCHAJAKOBIN JBPK59.5540
TRANGELIKA STROMSKAGRAND PRIXStajnia z pasją Zamek Rzucewo59.6640
TRPIOTR TAUBACZARINAJKS BARŁOMINO61.1840
TRJULIA LEZNERKRAKENKJ TABUN63.2240
TRNATALIA WASIAKARAGONKJ AS DREAM53.5180
TRJUSTYNA BADASZKOGRAY AS BSKJ Sopot61.2580
TRBARBARA JASZEKSPORNAKOŃ-AK64.6180
Wysokość przeszkód:
Przeszkód:
Skoków:
Dystans: 390
Tempo: 325
Norma czasu: 72
Przejazdów: 95
Koni: 69
Zawodników: 64
Klubów / stajni: 28
Sędzia główny: Stanisław Iskierko
Gospodarz toru: Łukasz Lesner
2019(c) BALTIC - CUP POMORZE ŚRODKOWE