Mini LL

Konkurs nr 2 kl. mini LL do 70 cm, dokładności z trafieniem w normę czasu
BARŁOMINO 2018-04-28 - 10:20

Lp.M-ceZawodnikKońStajniaCzasPunktyDo normy
1KORNELIA OPARAAROLAND PGJKS SENNY NOWĘCIN55.96000.04
2KAROLINA OSICZKO-ASZYKCELBPK56.12000.12
3NATALIA RODAKCASINOBPK56.57000.57
4WIKTORIA PRZYKUCKAFALCOJKS SENNY NOWĘCIN54.94001.06
5ZOSIA ŁOSIŃSKAWEZUWIUSZRANCZO BANDEROZA54.90001.10
6OLIWIA KASZUBOWSKADEPUTY 8BPK57.29001.29
7AMELIA KUŻELRAWANABPK54.47001.53
8ZOFIA SPECJALSKAHOSSAJKS SENNY NOWĘCIN58.15002.15
9KORNELIA BARTRANDDOLARBPK58.90002.90
10ZUZANNA BORYSLA MARCELL KUCKJ PEGAZ REDA52.74003.26
11ANIELA SPITULASKAEQUEENPASSION LEMON TREEKJ AS DREAM52.71003.29
12ZUZANNA LEMANNADIAJ.J. DARBOVEN52.58003.42
13KACPER GURSKIAVALONBPK59.76003.76
14KAROLINA GICZELAEROTYKRANCZO BANDEROZA51.98004.02
15ZOFIA TOCHAPIEROTSTAJNIA ŁUKOCIN60.86004.86
16MARTYNA BAROWICZMURZAPOMORSKA LIGA JEŹDZIECKA62.31006.31
17WIKTORIA RYCIAKKALI KUCSOPOCKI KJ49.52006.48
18ZUZANNA BECKERENZOJKS BARŁOMINO49.08006.92
19EWA KAMIŃSKAMELODIABPK46.66009.34
20ZOFIA MIĄSKOWSKAI CANPOMORSKA LIGA JEŹDZIECKA45.63010.37
21HELENA WALUKIEWICZWICHERSJK KUMAKI83.42027.42
22NATALIA BANASZEKCORTINA A-ZJKS BARŁOMINO60.42104.42
23HANNA BARTOSZEWICZORIGBPK55.72200.28
24ANNA ZAGÓROWSKAKORONASTAJNIA CYKADA GŁÓWCZYCE60.82204.82
25AGATA PAROLCZYKG MEDYKBPK59.66303.66
26NATALIA ZWIEFKANIVABPK60.35304.35
27ZUZANNA FELKNERHERBATNIK KUCJKS BARŁOMINO66.95310.95
28ALESSIA CARAVELLIWICHERSJK KUMAKI77.60321.60
29MARCELA KLASACAMELOTKJ LA SCALA81.42325.42
30PIOTR TAUBAQYATERMAINEJKS BARŁOMINO72.83416.83
31HANNA KOBANIKITASTAJNIA HORYZONT71.49615.49
32JULIA HYSZHESTIASJK KUMAKI67.89711.89
ELIDOMINIKA PIEKARSKAEXPANDER JSTAJNIA CYKADA GŁÓWCZYCEELI
ELIPIOTR TAUBALUNATICJKS BARŁOMINOELI
ELIALICJA KINKELORIGBPKELI
ELIJAGODA SZEWCZUKODESKIJ DIBPKELI
TRHANNA BARTOSZEWICZORIGBPK56.66000.66
TRMARCELA KLASACAMELOTKJ LA SCALA57.98001.98
TRNATALIA ZWIEFKANIVABPK58.45002.45
TRJAGODA SZEWCZUKODESKIJ DIBPK53.25002.75
TRKAROLINA OSICZKO-ASZYKCELBPK59.30003.30
TRZOSIA ŁOSIŃSKAWEZUWIUSZRANCZO BANDEROZA52.06003.94
TRZUZANNA BORYSLA MARCELL KUCKJ PEGAZ REDA51.97004.03
TRWIKTORIA RYCIAKKALI KUCRANCZO BANDEROZA51.28004.72
TRKAROLINA GICZELAEROTYKRANCZO BANDEROZA50.78005.22
TRALICJA KINKELORIGBPK62.30006.30
TRANIELA SPITULASKAEQUEENPASSION LEMON TREEBPK46.55009.45
TREWA KAMIŃSKAMELODIABPK45.49010.51
TRPIOTR TAUBAQYATERMAINEJKS BARŁOMINO55.37100.63
TRPIOTR TAUBALUNATICJKS BARŁOMINO72.06416.06
Wysokość przeszkód:
Przeszkód:
Skoków:
Dystans: 300
Tempo: 325
Norma czasu: 56
Przejazdów: 50
Koni: 34
Zawodników: 35
Klubów / stajni: 14
Sędzia główny: Stanisław Iskierko
Gospodarz toru: Łukasz Lesner
2019(c) BALTIC - CUP POMORZE ŚRODKOWE