M-ceZawodnikStajnia12345SUMAFINAŁGEN
SKOWROŃSKI ŁUKASZJKS SENNY NOWĘCIN4555019019
WOLAŃSKA ALICJAKJ POLONEZ DAMNICA5550318018
ROZKOSZ ANNAJ.J. DARBOVEN5034517017
KOSS KLAUDIAJKS SENNY NOWĘCIN5550015015
BEDNARZ MARTAJKS SENNY NOWĘCIN5450014014
KOMOSA DARIAJ.J. DARBOVEN5502012012
LEMKE DOMINIKAPOMORSKA LIGA JEŹDZIECKA0035412012
GŁUSZEK MARTYNAKJ POLONEZ DAMNICA0504211011
JASIŃSKA LILIANNAKJ POLONEZ DAMNICA0005510010
REINERT KLAUDIAJKS EWRO MAŁOSZYCE0240410010
PAWLIK AGNIESZKAJKS BARŁOMINO0005510010
LITWIN ZUZANNASTADNINA RUNOWO05400909
DAWIDOWSKA MARLENASTAJNIA GRAŻYNY30500808
MIKOŁAJCZUK OLIWIASTAJNIA SENTO50100606
GRABOWSKA ANGELIKAJKS EWRO MAŁOSZYCE03300606
MODZELEWSKA ALEKSANDRAKJ POLONEZ DAMNICA00005505
MATTSON JULIAKJ TABUN00005505
STARONIEWICZ-POTRYKUS KAROLINAKJ ARPAV00014505
MOTYL JUSTYNASTAJNIA ZĘBOWO00500505
BOGUSZEWSKA-SOCHA KATARZYNAJKS BARŁOMINO00050505
LASKOWSKA EMILIAJKS BARŁOMINO00005505
KEISTER MAŁGORZATABPK00005505
ANTONIAK JULIAKJ POLONEZ DAMNICA00050505
FELKNER ZUZANNAJKS BARŁOMINO00050505
CICHAL JULIAISKIERKO TEAM00005505
LIESKE JULIAKJ PEGAZ REDA50000505
DOPKE JULIAJKS EWRO50000505
RAJKOWSKA KLAUDIADOLINA CHARLOTTY00500505
TITOVA IRINAFUNDACJA BOCIANIE GNIAZDO W RUNOWIE00005505
PIASTOWSKA AGATASOPOCKI KJ00005505
MAŃSKI KONRADJKS EWRO MAŁOSZYCE50000505
ORPEL ALEKSANDRAJKS EWRO50000505
SZATAJ KAMILAŁEBSKI KLUB JEŹDZIECKI05000505
NOWICKA ALEKSANDRABPK00005505
KOZŁOWSKI RADOSŁAWKJ PEGAZ REDA05000505
LEZNER JULIAKJ TABUN00004404
CHABOWSKA MARIASTAJNIA KARLIKOWO00004404
NICPOŃ ADAMJKS BARŁOMINO00004404
POTRYKUS ADAMKJ ARPAV00040404
KOSIRÓG ADRIANNASTAJNIA KARLIKOWO00040404
STYN MAJAGTH Gdynia00004404
KOZŁOWSKA ALEKSANDRASKJ Sopot00004404
WÓJCIK AGATAHKJ LOTNA SŁUPSK00004404
MAŃSKA KLAUDIAJKS EWRO MAŁOSZYCE40000404
FIKUS JULIASTAJNIA KARLIKOWO00040404
SPECJALSKA ZOFIAJKS SENNY NOWĘCIN04000404
SKOWRON AGATASTADNINA RUNOWO00400404
KIEMPA PAULINAHKS LOTNA REDZIKOWO00400404
ŁAZORCZYK MARTAPOMORSKA LIGA JEŹDZIECKA00004404
MAZUR AGATASKJ Sopot00003303
SITNIK IZABELADOLINA CHARLOTTY00300303
BARCIKOWSKA KLAUDIAKJ ZAJĄCZKOWO00300303
ŁATOSZ MAREKKJ POLONEZ DAMNICA03000303
SOMMERFELD LAURASTAJNIA RĘDZIKOWO00300303
WIŚNIEWSKA PAULINAKJ POLONEZ DAMNICA00200202
FIGURSKA WERONIKASOPOCKI KJ20000202
WILKOWSKA MAGDALENASKJ02000202
OSIŃSKA LUDWIKABPK00002202
TOKARZ URSZULAŁEBSKI KLUB JEŹDZIECKI01000101
WĄSIK ADRIANNAŁEBSKI KLUB JEŹDZIECKI00000000
KUSIAK KRZYSZTOFDOLINA CHARLOTTY00000000
LOST DOROTAPOMORSKA LIGA JEŹDZIECKA00000000
KWIATKOWSKA WIKTORIABPK00000000
TUDRUJ KORNELIASTAJNIA ZĘBOWO00000000
2019(c) BALTIC - CUP POMORZE ŚRODKOWE