M-ceZawodnikStajnia12345SUMAFINAŁGEN
JAROSIEWICZ MARTYNAKJ POLONEZ DAMNICA5555525025
WIŚNIEWSKA PAULINAKJ POLONEZ DAMNICA5554524024
DAWIDOWSKA MARLENASTAJNIA GRAŻYNY5450519019
GRABOWSKA ANGELIKABPK5550015015
LITWIN ZUZANNASTADNINA RUNOWO0550010010
DRECHNOWICZ ZUZANNASTAJNIA KARLIKOWO0005510010
SPECJALSKA ZOFIAJKS SENNY NOWĘCIN5500010010
KONIECZNA WIKTORIAAMAZONKA BIERKOWO5050010010
JASIŃSKA LILIANNAKJ POLONEZ DAMNICA0005510010
GŁUSZEK MARTYNAKJ POLONEZ DAMNICA00045909
TRECZYŃSKA NADIAKJ POLONEZ DAMNICA00045909
BARCIKOWSKA KLAUDIAKJ ZAJĄCZKOWO00504909
WÓJCIK AGATAHKJ LOTNA SŁUPSK00405909
KIEMPA PAULINAHKS LOTNA REDZIKOWO00504909
TOMASZEWSKA PAULINASTAJNIA POBŁOCIE04500909
RUDOWICZ DARIUSZJKS SENNY NOWĘCIN00405909
OGŁOZA MARTASTAJNIA POBŁOCIE04500909
KOSS KLAUDIAJKS SENNY NOWĘCIN45000909
MIKOŁAJCZUK OLIWIASTAJNIA SENTO40500909
FIKUS JULIASTAJNIA KARLIKOWO05040909
HARASIM WIKTORIASTAJNIA ENYA GRĄBKOWO05400909
CHABOWSKA MARIASTAJNIA KARLIKOWO04004808
KNUT MAJASTAJNIA GRAŻYNY50300808
KUŻEL AMELIASTAJNIA KARLIKOWO00034707
LUDWIG EDYTAKJ POLONEZ DAMNICA00304707
TULEJA WIKTORIAKJ POLONEZ DAMNICA00050505
KANCERZ JULIADOLINA CHARLOTTY00500505
CICHAL JULIAISKIERKO TEAM00005505
GRZYBOWSKA-SKRODZKA ANNAKJ POLONEZ DAMNICA00005505
LEZNER JULIAKJ TABUN00005505
MAZUR AGATASKJ Sopot00005505
LIZAKOWSKA MARTAKJ RAKOWIEC00005505
JACHIMCZYK ZUZANNADOLINA CHARLOTTY00500505
PYZDROWSKA MONIKAKJ PEGAZ REDA50000505
ŁATOSZ MAREKKJ POLONEZ DAMNICA00050505
RYCHERT ADRIANNABPK00005505
SWOBODA MARTABPK00005505
TOKARZ URSZULAŁEBSKI KLUB JEŹDZIECKI05000505
KOSIRÓG ADRIANNASTAJNIA KARLIKOWO05000505
ROESKE JAGODASTAJNIA KARLIKOWO05000505
NARLOCH WIKTORIAPOMORSKA LIGA JEŹDZIECKA00005505
MROCZKOWSKA JULIAŁEBSKI KLUB JEŹDZIECKI05000505
WĄSIK ADRIANNAŁEBSKI KLUB JEŹDZIECKI05000505
BERTRAND KORNELIAJKS BARŁOMINO00005505
POLEJOWSKI KAMILBPK00005505
KRZYSZTOFOWICZ ALEKSANDRADOLINA CHARLOTTY00500505
MAZEREWICZ ALEKSANDRABPK00005505
MOTYL JUSTYNASTAJNIA ZĘBOWO00500505
TUDRUJ KORNELIASTAJNIA ZĘBOWO00500505
SOMMERFELD LAURASTAJNIA RĘDZIKOWO00500505
CHLECHOWICZ WIKTORIASTAJNIA KARLIKOWO05000505
REINERT KLAUDIASTAJNIA GRAŻYNY00004404
NOWICKA ALEKSANDRABPK00004404
OSIŃSKA LUDWIKABPK00004404
LITTWIN IZABELLABPK00004404
SUWIK OLIWERBPK00004404
KWIATKOWSKA MAJAKJ PEGAZ REDA00040404
STOSIK ESTERAKJ PEGAZ REDA00040404
JAKUSZ BOGNAŁEBSKI KLUB JEŹDZIECKI04000404
PIASECKI WOJCIECHSTADNINA RUNOWO04000404
HEBA DARIUSZSTAJNIA PĘPLINO00400404
KUSIAK KRZYSZTOFDOLINA CHARLOTTY00400404
ANTONIAK JULIAKJ POLONEZ DAMNICA00040404
GOSZCZYŃSKI JURANDKJ PEGAZ REDA00400404
PILARCZYK WERONIKADOLINA CHARLOTTY00400404
PETROW JULIASIWA SALINO00040404
DĄBROWSKA ZOFIASSKJ BOBROWY STAW00040404
POPŁAWSKA ALEKSANDRAŁEBSKI KLUB JEŹDZIECKI04000404
FELKNER ZUZANNAJKS BARŁOMINO00030303
PILIPIONEK NATALIASTADNINA RUNOWO00000000
KAPEL KINGASTAJNIA GRAŻYNY00000000
KWIATKOWSKA WIKTORIABPK00000000
NOWOSIELSKA JULIASTAJNIA POMERANIA00000000
GOSKA ZUZANNAŁEBSKI KLUB JEŹDZIECKI00000000
2019(c) BALTIC - CUP POMORZE ŚRODKOWE